Nechajte sa inšpirovať profesionálmi aj vy!

By

24.3.2019

.

Zariadenie detskej izby nie je vôbec jednoduchá záležitosť. Nemali by ste preto nič podstatné podceňovať. Poďte sa preto pozrieť na to, ako by to vyriešili naši dizajnéri.
Nerobte chybu v tom, že svojim zlatíčkom zariadite detske izby štýlom „čo dom dal“. Prostredie, v ktorom budú vyrastať, je totiž ovplyvní na celý život. A podieľa sa aj na chápanie sveta okolo nich. U nás nájdete potrebnú inspiráciu.
Postýlka
Kráľovstvo pre princeznú
Každá školáčka potrebuje okrem postieľky a skrine aj písací stôl. Naša dizajnérka si vybrala anglický štýl a k tomu vybrala romantický nábytok vo farbe a patine biela na svetle ružovom podklade. Múr a nábytok opatrila decentnou tapetou v zámockom štýle.
Zázemie pre školákov
Taká izba ponúkne všetko, čo váš chrobáčik potrebuje. Posteľ s kvalitným matracom a úložným priestorom, pracovný stôl a správna stolička, veľa miesta pre všetky veci i priestor pre hranie. Architekti vždy s klientmi preberú ich priania a potreby a potom pristúpia k návrhu. Variant môže vzniknúť hneď niekoľko. Veľmi obľúbené sú 3D vizualizácie. Chce byť váš syn malým námorníkom? Potom nič nebráni tomu, aby spal ako na lodi a nad ním boli obrázky všetkých morí.
pokoj
Atypická zostava skriniek a postelí
Ak máte priestor, ktorý nevyzerá klasicky, potom musíte pristúpiť k inému riešeniu. Môžeme napríklad vytvoriť atypické poschodie, kde bude postieľka. Najlepšie riešenie je nábytok na mieru, kde bude dostatok úložného priestoru a zároveň využijete priestor na maximum. Izba potom bude pôsobiť sviežo. Toho docielite použitím veselých farieb alebo tapetami s motívmi zvieratiek. Tým najmenším by sa mohlo naozaj páčiť prebudiť sa v africkej džungli.
Kto tu býva
V každom prípade by ste mali premýšľať nad tým, koľko detí tu vlastne bude bývať. Určite ich poteší, keď sa s nimi porozprávate o ich predstavách a snoch a aktívne ich zapojíte do premeny ich kráľovstva. Za ich rozžiarené oči to určite stojí. Starostlivo im vymedzte pokojné a pracovné zóny. Aj tí najmenší občas potrebujú súkromie. Nezabudnite ani na kvalitné osvetlenie, stoličky a matrace, aby aj ich spánok bol hlboký a mohli tak správne relaxovať.

Nechajte sa inšpirovať profesionálmi aj vy!
4.5 (90%)4
.

About