Pracovníci Fiatu chcú zasiahnuť pri podpise zmluvy o Ronalda

By

29.9.2020

Pokiaľ ide o USB Union, rozhodnutie znamená, že spoločnosť Fiat chýba na investíciách. Povedala, že firma potrebuje zabezpečiť budúcnosť tisícov ľudí "a nie obohacovať len o jednu". Únia dodala, že je "neprijateľné", že zatiaľ čo robotníci spoločnosti Fiat Chrysler robili "obrovské ekonomické obety", milióny eur boli vynaložené na nákup hráča.

socha

Štvorročná dohoda o víťazstve Ronalda z Realu Madrid bola oznámená v utorok s obavami, že Juventus mohol mať preplatený za 33-rok-starý dopredu.
Avšak futbalový expert Rob Wilson z Sheffield Hallam University povedal, že Juventus by mal vyhrať viac ako dosť peňazí od Ronalda na pokrytie poplatku za transfer a jeho mzdy. Dodal: "Marketingový potenciál, ktorý Juventus dokáže vytvoriť, bude významný." Pridaná k tomu pravdepodobnosť, že posilní tím, sa zdá byť pravdepodobné, že bude úspešnejší na domácom trhu a bude sa pravidelne kvalifikovať pre Ligu majstrov. viac sponzorov, viac televíznych peňazí a viac peňazí. "

Narodil sa na portugalskom ostrove Madeira, kde je letisko pomenované po ňom. Ronaldo mal úspešnú kariéru v Realu Madrid, keď zaznamenal 450 gólov v 438 hrách pre klub. Ako kapitán portugalského družstva v Majstrovstvách sveta v roku 2018 zaznamenal štyri góly vrátane hat-triku proti Španielsku. Portugalsko urobilo posledných 16 turnajov, čo je v ostrom protiklade s Talianskom, ktoré sa prvýkrát nepodarilo kvalifikovať od roku 1958.

liga

Obmedzený vplyv
Hoci sú Juventus a Fiat Chrysler riadené ako úplne samostatné podniky, obidve sú kontrolované Exorom, investičným holdingom rodiny Agnelli.
Jednotka USB vyzvala na štrajk v továrni Melfi v južnom Taliansku, ktorá vyrába automobily vrátane modelov Fiat Punto a 500X.
Jeho členovia budú v nedeľu odchádzať v 22:00 miestneho času a budú pokračovať v štrajku do 18:00 nasledujúceho utorka.
Avšak vplyv prerušenia je pravdepodobne obmedzený. Továreň je len jedným zo siedmich závodov Fiat Chrysler v Taliansku a USB nepredstavuje veľa pracovníkov.

About